.

Araba Çok Fonksiyonlu Köpük Temizleyici, Limon Lezzet Güçlü Köpük Lekeleri Temizleme Spreyi, Çok Amaçlı Ev ve Araba Temizleyiciler Sprey, tüm Amaçlı Ev Temizleyiciler Kiti için Araba, Mutfak, Banyo(100 ml-2 ADET)

Araba Çok Fonksiyonlu Köpük Temizleyici, Limon Lezzet Güçlü Köpük Lekeleri Temizleme Spreyi, Çok Amaçlı Ev ve Araba Temizleyiciler Sprey,

₺ 47.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

【Çok amaçlı Köpük Temizleyici】 Aracın her yerinde kullanılabilir. aracınızın iç mekanlarını yeni gibi görünmesini sağlayın!Aracınızın iç mekanlarını yeni gibi görünmesini sağlayın!Kumaş, tuval, bitmiş deri, PVC, cam, vinil, plastik, kauçuk, metaller, ahşap, jel kaplama, fiberglas vb.Dahil olmak üzere herhangi bir malzeme üzerinde çalışır. 【Yüksek Kalite】 Hafif ve etkili konsantre formül, yoğun köpükle temas ettiğinde gresi ve kiri zahmetsizce, güvenli ve hızlı bir şekilde emülsifiye edebilir.Çok fonksiyonlu köpük temizleyicileri, aracınızın gösterge paneli, vinil, konsollar, deri ve daha fazlası için mükemmeldir.Güçlü Leke Çıkarma Kiti, paket İçerir 2 * Köpük Temizleyici,2*silme bezi, 2*Sünger. 【Protect】 Çok fonksiyonlu köpük temizleyici, solmaya, yaşlanmaya, çatlamaya karşı savaşır ve UV koruması sağlar.Arabanı "yeni gibi" hissine geri getir.Çizgilere ve diğer iç yüzeylere derin, zengin bir güzellik katar. 【Güçlü Dekontaminasyon】 Yapışmış kirleri temizler ve bahçe taze limon kokusu ile yağsız, kuru ve mat bir yüzey bırakır araç içini taze tutar ve ~3 ay süren kokuyu nötralize eder.Ayrıca vinil, kauçuk ve plastiği yeniler ve canlandırırlar. 【Durulama Gerektirmez】 Su bazlı temizleyici, temizleme solüsyonunu köpük formunda dönüştürmek için sadece suya ihtiyaç duyar.Temizleyiciyi doğrudan istenen alana püskürtün, durulama gerekmez.Temizledikten sonra köpüğü bir havluyla silin. 1.Yüzeyinizi temiz ve taze tutmak için gres,kir,kir,inatçı pislikleri etkili bir şekilde temizleyin ve yüzeyi besleyin. 2.Leke çıkana kadar silmek için havlu veya sünger kullanın removed.No durulama gereklidir.Temizledikten sonra köpüğü bir havluyla silin.Veya yüzeyi temiz suyla püskürtün ve kurulayın. 3.Araba ve ev limon aromalı köpük temizleyici, aracınızın içini ve evini yeni görünmesini sağlayın!Petrol kirliliğinin hayatımıza karışmasına izin vermeyin.Özellikler : Ürün : Çok fonksiyonlu Deterjan Kapasite : 100 ml Ürün ambalajı : şişelenmiş Uygulamalar : İnatçı Yağ Lekeleri Kaldırır araba ve Ev Paket İçerir : Köpük Temizleyici*2 silme bezi*2 Sünger*2 Nasıl Kullanılır : 1. Doğrudan istenen alana püskürtün. 2. Bir havlu veya süngerle silin 3. Durulama sadece temizlendikten sonra bir havlu ile köpük temizleyin.

Mülkleri için