.

Homelove Küçük çöp torbaları-4 Galon 150 Sayımları, Kokusuz Kalın Çöp torbaları Çöp Sepeti Kutusu Gömlekleri Plastik çöp torbaları Ev çöp kutusu, banyo Yatak Odası Ofis Mutfak çöp tenekesi Gömlekleri(3 Rulo)

Homelove Küçük çöp torbaları-4 Galon 150 Sayımları, Kokusuz Kalın Çöp torbaları Çöp Sepeti Kutusu Gömlekleri Plastik çöp torbaları Ev

₺ 44.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

[Sağlıklı Malzemeler] Kokusuz Çöp Torbalarımız Plastik çöp torbası 4 galon,küçük çöp torbamızın parlak yüzeyini, akşam yemeği tokluğunu sağlayan PE malzemeden yapılmıştır.Küçük 4 galonluk çöp torbaları kokusuzdur, bu nedenle vücuda zarar vermez. [Ekstra Kalın ve Sızdırmaz] Yırtılmaya karşı mükemmel direnç gösteren 24 lbs'ye kadar çöp tutacak kadar kalın olan 18µm'ye kadar yeni PE malzeme kalınlığı.Ve çöp kutularımızın kırılmaz, sızdırmaz ve ekstra dayanıklı olmadığını göreceksiniz. [Kullanımı Kolay] Yırtılması kolay ve açılması kolaydır.Boyut, standart 4 galonluk torbalardan daha büyüktür, böylece hazneden kolayca çıkarılmasını sağlar.Siyah çöp torbaları gizliliğinizi korumaya yardımcı olur. [Çok amaçlı] Çöp torbalarımız sadece iç mekan kullanımı için uygun değildir : ofis, oturma odası, yemek odası, yatak odası, banyo, aynı zamanda dış mekan kullanımı için : kedi kumu, köpek atıkları ve araba çöpü vb. [Uzun Süreli Kullanım] Uzun süreli kullanımı garanti edebilen 150 adet 3 rulo 4 galon siyah çöp torbası.Çöp torbalarımız çevre dostu, kokusuz ve vücuda zarar vermez, kullandığınızdan emin olabilirsiniz!.Boyutu : 4 Galon (150 Sayısı) | Renk : Siyah.

Mülkleri için