.

JOYSTAR Pluto Çocuk Bisikleti için Eğitim Tekerlekleri ile 12 14 16 18 20 inç Bisiklet, 18 20 inç BMX Freestyle Bisiklet için Kickstand (Siyah Mavi Kırmızı Yeşil Turuncu Pembe Altın Yağ Kaygan)

JOYSTAR Pluto Çocuk Bisikleti için Eğitim Tekerlekleri ile 12 14 16 18 20 inç Bisiklet, 18 20 inç BMX Freestyle Bisiklet için Kickstand

₺ 329.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

Öğenin iade politikasını görmek için Boyut'u seçin. 1. İnanılmaz Tasarım ve Renk!JOYSTAR PLUTO 2.0 Çocuk bisikleti, Parlak göz kamaştırıcı renklere sahip, şık ve çekici erkek kızlar için.DIY çıkartmaları sürüşe ekstra eğlence katar.Yumuşak koltuk, sürüşte daha fazla konfor sunar. 2. Daha güvenli Sürüş!Ön el kaliper freni artı arka altlık / ayak freni, daha fazla güvenlik ile geniş durma gücü sunar, geniş 2.125" pnömatik lastikler daha fazla stabilite, Sağlam çelik çerçeve ve krank, Kaymaz reçine pedalı, kapalı aynakol, ön ekler Joy Star Çocuk Bisikletimizden daha iyi bir yol.Neşe ve Eğlence getirin.Amacımız genç nesillere neşe getirmek, sevgi ve özenle büyümelerini ümit etmektir.Bisikletlerimiz, rahat, dayanıklı ve eğlenceli bir bisiklet arayan erkekler için uygundur.Basitlik ve ayarlanabilirlik anahtardır ve eğitim tekerleklerinden çıkıp doğru zaman geldiğinde bisikletin uyumunu kolayca ayarlayabilmek istersiniz.Birlikte gidelim!.

Mülkleri için