.

2021 Kablosuz Carplay Adaptörü OEM Kablolu Carplay'e Sahip Araba Modelleri için Uygundur - Kablosuz CarPlay Bağlantısına Yükseltin, iOS Sistemini Destekleyin, 2017'den Günümüze araba için (Siyah)

2021 Kablosuz Carplay Adaptörü OEM Kablolu Carplay'e Sahip Araba Modelleri için Uygundur - Kablosuz CarPlay Bağlantısına Yükseltin, iOS

₺ 306.00

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

【Özel Teknoloji】 Carlinkit dünyaca ünlü Car Play IQ, araç sisteminizi algılar ve Yazılımı buna göre ayarlayarak Akıllı, optimize edilmiş bir adaptör sunar. 【Satın Almadan Önce Sahip Olunması Gerekenler】 i Phone'lar 5 (İOS 7.1 Çalıştıran) ila 12 Pro Max arasındadır ve ARACINIZ fabrika Car Play ile donatılmış olmalıdır. 【Satın Aldıktan Sonra Yükle】 Telefonunuzun başka bir Wi Fi veya Bluetooth ağına bağlı olmadığından emin olun ve eller serbest bağlantısını telefonunuzdan ve araç sistemi ayarlarınızdan kaldırın.Adaptörü Car Play USB portuna takın.Arabirimin ekranda görünmesini bekleyin.Arama düğmesini tıklayın.Bağdaştırıcıyı eşleştirmek istediğiniz telefonu seçin (veya ekranda görüntülenen Bluetooth üzerinden bağlanın).Telefonunuzda "Eşleştir" i seçin.(Öğretim videoları var). 【Aşırı Zevk】 Kurulumu kolay, tak ve çalıştır;Artık telefonunuzu cebinizden çıkarmanıza gerek yok;Sanki yeni bir araba varmış gibi;Daha çirkin kablo yok. 【Ne Olsun】 Carlinkit adaptörü, hoş geldiniz kılavuzu, Zarif kutu.endişesiz 12 aylık garantimiz ve güler yüzlü müşteri hizmetlerimiz.Lütfen Carlinke'nin satıcı desteği ile e-posta yoluyla aktif olarak iletişime geçin.

Mülkleri için