.

CrBoelves Çeşni Sıkma Şişeleri, 10 oz Plastik Sıkma Fışkırtma Şişeleri, Kapak Kapaklarında Bükümlü ve Yağ Ketçap Kalbur Acı Soslu Catsup Gözleme için Ölçümler (10 Adet, Turuncu ve Kırmızı)

CrBoelves Çeşni Sıkma Şişeleri, 10 oz Plastik Sıkma Fışkırtma Şişeleri, Kapak Kapaklarında Bükümlü ve Yağ Ketçap Kalbur Acı Soslu Catsup

₺ 38.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

????【???????????????? ????????????????????????????】 Sıkma şişesi, gıda sınıfı ve %100 HDPE plastikten imal edilmiştir, bu güvenlik, sızdırmaz plastik şişe, diğer marka şişelerin kolayca kırılması gibi değil, uzun pişirme hizmeti için sağlam, toksik olmayan ve sağlıklı hisseder. ????【????????????????-???????????????? ????????????, ????????????% ????????????????】 Kapak kapakları kapağa tutturulmuş çeşni şişeleri; Çeşniler için fışkırtma şişelerini normal bir güç seviyesinde sıkın, üst kısım açılmaz; sos şişemizdeki bir sıvıyı sallamak da kapağı sıkı tutabilir. ????【???????????????????? ???????????????? ????????????????????????】 Küçük ağızlı şurup kabımız, otelde, zanaat odasında veya açık hava partisi ve gözleme sanatı için basit şurup, sos, yağ için saklayabilir; kravat boyası için sıkma şişeleri de olabilir; ASLA büyük parçacıklar içeren hamurlar ve reçeller için. ????【???????????????????????????????????????? ????????????????】 Yeniden kullanılabilir sıkma şişeleri bulaşık makinesinde yıkanabilir, zaman kazandırabilir ve ellerinizi serbest bırakabilir, plastik fışkırtma şişesi bulaşık makinesini kullanmadığınız için elle bile temizlenmesi kolaydır. ????【????????????% ???????????????????????????? ????????????????????????????????】 Öğe hakkında herhangi bir sorununuz varsa bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin . Size yardımcı olacak profesyonel müşteri hizmetleri ekibimiz var.Herhangi bir ücret ödemeden yeni değiştirme veya tam para iadesini destekliyoruz.Cr Boelves 10'lu Sıkma Şişeleri, ister içeride ister piknikte olsun, masaya çeşitli çeşniler getirmenin mükemmel bir yoludur.İçeriği dağıtmak, şişenin gövdesini sıkmak kadar kolaydır.Plastik gövdeler şeffaftır, böylece içerikler görülebilir.Yemek sırasında kolaylık sağlamak için şişeleri hardal, ketçap, salata sosları, mayonez veya barbekü sosu ile doldurun.Evde, dinlenme odasında, kamp yemekhanesinde ve küçük aile lokantalarında ve restoranlarda kullanım için mükemmeldir.1 Mutfak çeşni sıkmak bottles Use İpuçları mutfak sıvı dağıtıcı için sanat projeleri için Ketçap-Krem - Matcha Sosu - acı Sos - Honey More Uygulamalar : boya için Sıkmak şişe Sıkmak şişe Sıkmak şişe - Mayonez - BARBEKÜ Sosu Yemek, El Sanatları, Sanat için 5 adet Portakal ve 5 adet Kırmızı Sıkmak Bottles Perfect ürün Özellikleri : Ürün Marka : Cr Boelves Material : Gıda sınıfı Plastic Color : Turuncu ve Red Size : 10oz/300ml Package Dahil : - -. Üretimden kalan kalıntıları yıkamak için lütfen ilk kullanımdan önce bu plastik sıkıştırmayı ılık suyla yıkayın.2. Lütfen kullanımdan önce ve sonra plastik sıkıştırmayı temizleyin ve daha iyi bakım için kurutun.Mükemmel Müşteri Hizmetleri : Ürün nakliye sırasında hasar görmüşse, ürünü ücretsiz olarak değiştireceğizherhangi bir sorununuz varsa, lütfen en kısa sürede bize yazın.EVİNİZE en hızlı şekilde ulaşmanız için çok memnun oluruz ve %100 memnuniyet duyarız!.

Mülkleri için