.

Gümüş Çember Küpe-Kıkırdak Küpe Sonsuz Küçük Çember Küpe seti Kadın Erkek Kız, 3 Çift Hipoalerjenik 925 Ayar Gümüş Tragus Küpe Burun Dudak Yüzük (8mm/10mm / 12mm)

Gümüş Çember Küpe-Kıkırdak Küpe Sonsuz Küçük Çember Küpe seti Kadın Erkek Kız, 3 Çift Hipoalerjenik 925 Ayar Gümüş Tragus Küpe Burun

₺ 32.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

♥ ♥ PREMİUM KALİTE HİPOALERJENİK KIKIRDAK KÜPE♥♥925 ayar gümüş yapılmış, bizim Kıkırdak Küpe Hoop nikel ücretsiz ve kurşunsuz olduğunu, tahriş ve döküntüleri hakkında hiçbir endişe. ♥ ♥ ÜÇ ÇEŞİT BOYUT♥♥Ölçer : 0.9 mm (20 G), İç Çap : 8mm, 10mm,12mm.Klasik yuvarlak menteşeli Segment çemberler tasarımı, takılması veya çıkarılması daha kolaydır.Basit ve narin görünümlü, klasik ve şık, erkekler ve kadınlar için uygundur. ♥♥ÇOK AMAÇLI KÜÇÜK ÇEMBER KÜPELER♥♥Bu gümüş çember küpeler günlük kullanım için tasarlanmıştır, sadece gümüş çember küpeler, tıklayıcı burun halkaları, Kabuklu Piercing, dudak halkaları, daith Piercing kıkırdak çember küpeler, kaş halkaları, meme halkaları vb. Olarak kullanılamaz. ♥ ♥ BENZERSİZ VE göz alıcı bir HEDİYE♥♥Klasik zamansız bir stille bir kadın moda gardırobunu genişletmek için kaymakam hediyesidir.Bu kıkırdak sonsuz çember küpe Doğum günü, Noel, Anneler Günü, Sevgililer Günü, Yıldönümleri vb. Için hediye olarak kullanılabilir. ♥♥ ON-LİNE satış sonrası SERVİS ♥♥ bizim tragus küpe memnun değilseniz, satış sonrası hizmet için herhangi bir zamanda bizimle irtibata geçiniz, biz en kısa sürede cevap verecektir.Şimdi güvenle satın alın.Küçük ve sevimli kıkırdak çember küpe, şık ve basit, size daha fazla göz yakalamak. Set başına 4 çift gümüş çember küpe, aileniz veya arkadaşlarınızla paylaşılabilir.Tek veya çoklu delikler için kıkırdak, burun, dudaklar, kulaklar ve vücut piercingleri için kullanılabilir.Günlük kullanım için tasarım, uzun süre giymek için uygun, seyahat, buluşma, parti vb.Için mükemmeldir.Herkese harika bir hediye.

Mülkleri için