.

TURNMEON 5 Dize Toplam 50 Ft Tinsel Noel Çelenk Süslemeleri Beyaz Kenar Metalik Flamalar Noel Ağacı Süslemeleri Kapalı Açık Ev Noel Parti Malzemeleri, Her Biri 10 Ft x 4 İnç(Gümüş)

TURNMEON 5 Dize Toplam 50 Ft Tinsel Noel Çelenk Süslemeleri Beyaz Kenar Metalik Flamalar Noel Ağacı Süslemeleri Kapalı Açık Ev Noel Parti

₺ 67.80

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

[ 5 Dize Toplam 50 Ayak Köpüklü Tinsel Noel Çelenk] 5 Tinsel Noel Çelenk süslemeleri dize. bir düzine paketlenmiş 5 dize,sargı şeridini serbest bırakın ve ardından 5 dize ayırın.Her biri 10 Fit uzunluğunda x 4 inç genişliğinde, toplam 50 fit uzunluğundadır.Büküm metalik tinselden yapılmış, yüksek yansıtıcı malzeme parlak ve ışıltılı görünmesini sağlar. [ Beyaz Kenar Tasarımı ] Ekstra ışıltı için ışığı yansıtacak şekilde sonunda parlak parlak ve mat beyaz kaplama ile özel olarak tasarlanmıştır, bu da bir mesafeye bakıldığında tam olarak kar gibi görünür.Evinize bir festival ve Noel atmosferi ekleyin!. [ Kalın Ve Kabarık Noel Çelengi ] Her tinsel Noel çelengi ekstra genişlikte, kalın ve gür 4 inçtir.Genişlik, dallar arasındaki boşlukları ve Noel ağacı dekorunuzu doldurmanıza yardımcı olur. [ DIY için Yumuşak ve Bükülebilir ] Yumuşak tinsel çelenklerin içinde yumuşak bükülebilir bir tel vardır, kırılması kolay değildir, DIY Noel ağacı süslemeleriniz vb. Için istediğiniz şekillere bükülebilir.IP44 Su geçirmez, hafif, depolama ve yeniden kullanım için katlanması kolaydır. [ Noel Dekor ve Hediyeler ] Noel ağacı üzerinde asılı, kapı, pencere, masa, merdiven, duvar, herhangi bir kapalı ve açık Noel tatil süslemeleri.Noel partileri, düğün, doğum günü, Yeni Yıl arifesi, kutlama ve diğer etkinlikler için uygundur.Hediyeleri sarmak için Noel hediyesi veya kurdeleler olarak kullanılabilir.Renk : Gümüş.

Mülkleri için