.

Narin Çamaşır Torbaları Örgü Yıkama Torbası, Dayanıklı ve Tekrar Kullanılabilir Fermuarlı Yıkama Torbaları, Sütyen,Mont, Kot Pantolon, Banyo Havlusu, Çorap, Ayakkabı, 2'li Set için Seyahat Saklama Çantası (Kaba ve İnce Örgü) (2XL)

Narin Çamaşır Torbaları Örgü Yıkama Torbası, Dayanıklı ve Tekrar Kullanılabilir Fermuarlı Yıkama Torbaları, Sütyen,Mont, Kot Pantolon,

₺ 146.10

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

100% Polyester. 【Material】Made 100 % yüksek qualitypolyester, yumuşak ve nefes.Zarif dikiş, çamaşır torbasını dayanıklı ve sorumlu hale getirir.Fermuarlı güvenli tasarım, örgü torbanın yıkama işlemi sırasında parçalanmasını önler ve çamaşır makinesinin iç tarafını çizilmelere karşı korur. 【Kaba ve İnce Örgü】 Kaba örgü, kalın ve yağlanmış giysiler için uygun olan daha güçlü yıkama çabasına izin verir.İnce örgü, özellikle kirli olmayan lüks, hassas kıyafetler ve çamaşırhaneler için uygun, ılımlı ve yumuşak bir yıkama çabası sunar. 【Çoklu Boyutlar】 Farklı boyutlarda örgü çanta, farklı giysi türleri için tasarlanmıştır.Küçük boyut çorap, iç çamaşırı vb.Yıkamak için kullanılabilir.; orta boy T-shirt, gömlek, elbise vb.Yıkamak için kullanılabilir. büyük boy, palto veya çarşaf gibi büyük eşyaları yıkamak için kullanılabilir.Sütyen örgü torbalar sütyenler için özel olarak tasarlanmıştır. 7. çok amaçlı bu yıl giysi birçok parçayı beraber yıkanır Zaman, giysilerini bir çamaşır sepetine koymak gerçekleştirdiği, Diğerleri karışıklığı engeller.Yolculuk sırasında bir çamaşır makinesini arkadaşlarınızla paylaşırken, çamaşır torbası da kıyafetlerinizi diğerlerinden ayırabilir ve kolayca bulunmasını sağlar. 【SORUNSUZ Satın Alma】 Müşterilere en iyi alışveriş deneyimini sunmayı hedefliyoruz.Eğer ürün veya hizmet ile herhangi bir sorun, herhangi bir nedenle çalıştırırsanız, bizimle temas yoluyla almak için çekinmeyin .Boyutu : 2 XL.

Mülkleri için