.

COMLIFE 2 Set Nefis Petek Örgü Çamaşır Torbası,Kullanım YKK fermuar, Kolu ile, Ekstra Büyük Açılış, Yan Genişletme Tasarım, Bebek Ürünleri, Yüz Temizleme Pedleri, Çorap, İnce Triko Örgü Yıkama Torbaları (2 Orta)

COMLIFE 2 Set Nefis Petek Örgü Çamaşır Torbası,Kullanım YKK fermuar, Kolu ile, Ekstra Büyük Açılış, Yan Genişletme Tasarım, Bebek Ürünleri,

₺ 294.90

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

1.ÖZEL BOYUT SETİ - 2 Orta boy çanta (12 "x8"), farklı ihtiyaçlarınızı karşılamak için bebek ürünleri, çoraplar, ince örgüler vb.Gibi küçük eşyalar için özel olarak tasarlanmıştır.Kolay saklama ve yerden tasarruf için bir tutamak tasarımı da vardır. 2. EKSTRA BÜYÜK açıklık-Üstteki büyük açıklık, hassas giysilerin takılmasını ve çıkarılmasını kolaylaştırır ve giysilerinizi çekmekten korur. 3.BÜYÜK KAPASİTELİ tasarım-Torbanın sol ve sağ tarafları ve alt kısmı 4 " genişletildi, kapasite %40 oranında genişletilecek ve ekstra alan daha iyice yıkanabilir ve kurutulabilir. 4.DAYANIKLI-Sağlam yıkama torbalarımız leke tutmaz, gerilmeye karşı dayanıklı ve yırtılmaya karşı dayanıklı malzemelerden yapılmıştır - %100 polyester elyaf.Torbanın kenarı 3 kat daha güçlü dikişlerle tamamen dikilir. 5.ÇOK AMAÇLI - Çamaşır torbaları veya giysi veya bebek oyuncakları için saklama torbaları dünya çapında seyahat ederken, geçici kozmetik çantaları, vb, hoşuna gidecek.Giysileriniz İçin İdeal Koruyucu.Kendinize, Arkadaşlarınıza, Akrabalarınıza En İyi Hediyeyi Verin.Bu Eşsiz Bir Hediye Olacak.COMLİFE, Hayatınız İçin Daha İyi Seçenekler Ve Ürünler Sunar.İstediğiniz Ürünün Hemen Al ' I Tıklatın, Bu Gibi Olacak.

Mülkleri için