.

Yan Uyuyanlar için Küp Bellek Köpük Kare Yastık, Ergonomik Destek Servikal Yastık Baş Yastığı ,Boyun ve Omuz Ağrısını Hafifletmek için, Vertebra Koruması Daha Kalın Yatak Yastığı (15x12 x4)

Yan Uyuyanlar için Küp Bellek Köpük Kare Yastık, Ergonomik Destek Servikal Yastık Baş Yastığı ,Boyun ve Omuz Ağrısını Hafifletmek için,

₺ 110.70

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

【 Yan Uyuyanlar için Yastık】 - İnsanların %70'i kendi tarafında uyur.Yastığımız, başınız için uygun destek ve boynunuz ve omurganız için hizalama sunarak yanınızda uyumayı kolaylaştırır.Vücudunuz uyku sırasında rahat olduğunda, daha az hareket eder ve daha fazla uyursunuz. 【Sağlıklı Uyku】Kan dolaşımı, sindirim, asit reflüsünü önleme veya azaltma için daha iyidir .Boyun, Omuz, Sırt, Kalçalar, Dizler, Eklemler için yatıştırıcı Ağrı kesici için servikal boyun yastığı. 【Yumuşaklık ve Destek】 - Size daha iyi bir gece uykusu vermek için Yüksek Ribaund Bellek Köpüğünden yapılmıştır.yavaş ribaund özellikleri ile, yumuşak ama destekleyici. 【Yıkanabilir】 Pilowcase yumuşak, görünmez fermuar ile donatılmış, yıkanabilir kolay bakım mashine. 【Multı-purpose】Bu yastık çeşitli için uygundur scenes.It sırt üstü uzanabilir, yan yatabilir, yastık, bacak yastığı, bel yastığı veya hatta sırtlık olabilir.Boyutu : 15"x 12"x 4".

Mülkleri için