.

HIMI Guaj Boya Seti, 24 Renk x 30 ml Benzersiz Jöle Fincan Tasarımı ile 3 Boya Fırçaları ve bir Palet bir Taşıma Çantası Sanatçılar için mükemmel, öğrenciler, Guaj Opak Suluboya Resim (Yeşil)

HIMI Guaj Boya Seti, 24 Renk x 30 ml Benzersiz Jöle Fincan Tasarımı ile 3 Boya Fırçaları ve bir Palet bir Taşıma Çantası Sanatçılar için

₺ 162.60

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

24 KALICI CANLI RENKLER : her renk 30 ml büyük içeriğe sahiptir.Her boya, fırça veya spatula izlerini koruyacak ve işinize parlak bir doku kazandıracak fantastik kalın bir kıvama sahiptir.YÜKSEK KALİTELİ BOYA fırçaları : Son derece dayanıklı fırçalar, 2 düz uçlu fırça ve 1 yuvarlak uçlu fırça, guaj boyama için mükemmeldir.En küçük detaylardan en büyük kat uygulamalarına kadar her vuruş hayat bulacak.Ev, iş, okul ve seyahat için sorunsuz boyama.YENİ tasarım : Mükemmel sızdırmazlık kapaklı yükseltilmiş benzersiz jöle fincan tasarımı, daha iyi sanatçı boyama için guaj boyalarımızı ıslak ve kremsi tutacak, dış mekan boyama için mükemmel taşınabilir jöle fincan boyutu.Yükseltilmiş taşıma çantası bir kalem tepsisine sahiptir, fırçaları içine koyabilirsiniz.YÜKSEK KALİTELİ PİGMENT : Tüm boyalar kalın ve kremsi kaymaz veya çamurlu hale gelmez, bol su ile seyreltilebilir boya kuruduğunda çatlamaz veya parçalanmaz.Lager içeriği ile güzel ve pratik renk seçimi, günlük egzersiz için en iyi seçim. % 100 MEMNUNİYET HİZMETİ : Kaliteli pigmentlerden üretilmiştir ve sanatçılar, sanat hobileri ve öğrenciler için tasarlanmıştır.Güvenli, toksik olmayan, güvenlik sertifikalarına uygundur : ABD ASTM D-4236 ve AB EN71. tamamen memnun değilseniz %100 para iadesi.HİMİ 24 Renk Guaj Boya Seti.Guaj boyası, opak boyama yöntemleriyle kullanılmak üzere tasarlanmış doğal pigment, su, genellikle arap zamkı veya dekstrin bağlayıcı bir maddeden oluşur.Posterlerde, illüstrasyonlarda ve diğer tasarım çalışmalarında ticari sanatçılar için mükemmeldir.Sulu boyaya benzer şekilde, guaj tekrar ıslatılabilir ve mat bir yüzeye kurur ve boya kağıt desteği ile aşılanabilir.Akrilik veya yağlı boyalara benzer şekilde, normalde opak bir boyama tarzında kullanılır ve yüzeysel bir tabaka oluşturabilir.En İyi Hediye.HİMİ guaj boya seti, her sanatçı ve genel olarak boyamayı seven herkes için en çok takdir edilen hediyeyi yapabilir!Doğum günleri, Noel ve Şükran Günü, Mezuniyet ve Okula Dönüş diğer tüm Tatiller için de harika!Seyahatten İlham alan Sanat, bu yüksek kaliteli guaj pigmentleri seti.DIY, düğün davetiyeleri, tebrik kartları, alıntılar, bloglar, posterler ve daha fazlası için mükemmel grafikler. more.Specification : .Net Ağırlık : 30 ml/Birim.Ağırlık : 2.8 lb.Boyut : 10. 2x4.9x1.6 inç.Paket İçerir : . -24 Jöle Fincan Guaj Boyaları. -3 Boya Fırçası. -palet. - Taşınabilir Bir Çanta.

Mülkleri için