.

BesLıfe 2020 Yerçekimi Araç Montaj Telefon Tutucu, Üçüncü Yükseltme Evrensel Hava Firar Araç Telefonu Tutucu,iPhone 11/11 Pro/XR, Galaxy Note20/S/A71 vb.Ile uyumludur.

BesLıfe 2020 Yerçekimi Araç Montaj Telefon Tutucu, Üçüncü Yükseltme Evrensel Hava Firar Araç Telefonu Tutucu,iPhone 11/11 Pro/XR, Galaxy

₺ 239.10

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

Kararlı ve Sağlam : Altı kol telefonunuzu sıkıca kelepçeleyecek ve ani fren yaparken veya engebeli bir yolda sürerken herhangi bir ses çıkarmayacaktır.Lastik pedli Kaymaz Klips, havalandırma deliğini sıkıca kilitler.Esnek Uyum : Çoğu standart havalandırma deliğine ve hem yatay hem de dikey havalandırma bıçaklarına uyar.Daha kalın veya daha ince havalandırma deliklerine takmak için ayarlanabilir bir havalandırma montaj tutamağına sahiptir.Kullanımı kolay : Geri çekilebilir yerçekimi bağlantı tasarımı ile, telefonunuzu tek elle takmanız veya çıkarmanız yeterlidir, bu da otomatik olarak genişler veya geri çekilir.Geniş Uyumluluk : i Phone 11/11 Pro/XR, Galaxy Note20/S/A71, HTC,LG, Nexus, Nokia, GPS Cihazı gibi 4.5 ila 6.5 inç arasındaki tüm akıllı telefonlar için mükemmel uyum.Sağlam, beşiksiz ve çekici cihaz tutma sistemi.Yumuşak Yüzey : Montaj, cihazınızla düzgün temas sağlamak ve çizikleri önlemek için yumuşak silikon ile doldurulur.Özellikler : - Telefonunuzu bir saniyede bir elinizle kolayca ve hızlı bir şekilde yerleştirin ve alın! Bu telefon tutucusu arabanızdan kolayca takılır ve çıkarılır! Otomatik olarak kilitle ve geri çek! Telefonunuzu sabit ve güvenli tutmak için daha fazla lastik pedi ile altı pivot! Kullandığınızda telefonunuzu şarj etmeyi engellemez!Paket içeriği : - Telefon tutucu * 1(Siyah renk) - Araba Havalandırma Telefon Montaj Klipsi *1 (Siyah renk) Sıcak ipuçları : * Bu telefon tutucuyu beğendiyseniz ve hizmetlerimizden memnunsanız, arkadaşlarınızla paylaşacağınızı umuyoruz.Onlara da mükemmel hizmet sunalım.Çok yaşa.

Mülkleri için