.

MİKKUPPA 24 + 21 Ön Cam Silecek Lastiği-Dayanıklı Kararlı ve Sessiz - Tüm Hava Koşullarına Uygun Performans-Orijinal Ekipman Değişimi (2'li Paket)

MİKKUPPA 24 + 21 Ön Cam Silecek Lastiği-Dayanıklı Kararlı ve Sessiz - Tüm Hava Koşullarına Uygun Performans-Orijinal Ekipman Değişimi

₺ 90.90

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

【0 ÇİZGİ TAAHHÜDÜ】 MİKKUPPA J / U kanca ön cam silecekleri, gıcırtı, gevezelik, atlama, çizgi veya kapma olmadan ön camınızdan suyu, karı ve çamuru sorunsuz bir şekilde temizler. (Lütfen kurulumdan önce gri bıçağın kapağını çıkarın). 【ZARİF tasarım,BASİT kullanım】 Asimetrik bir rüzgar spoyleri ile birleştirilmiş çift hassas gerilmiş çelik yaylar, düzgün basınç dağılımı ve daha iyi ön cam teması sağlar, Ön cam eğrisine uygundur ve görüşünüzü engelleyebilecek ıslak noktaları ortadan kaldırır. 【HER TÜRLÜ HAVA İÇİN UYGUNDUR】1 adet 24 inç sürücü tarafı ve 1 adet 21 inç yolcu tarafı.Aşırı hava koşullarında bile, silecek lastikleri yağmur, kar ve sisin görüşünüzü engellemesini önler.MİKKUPPA, ürün geliştirmeye sürekli bağlılık ve sürücü güvenliğine eşsiz bir bağlılık göstermiştir. 【MİNİMUM SESLİ GÜRÜLTÜ VE DAHA UZUN ÖMÜR】Gürültüyü ve sürtünmeyi mümkün olduğunca azaltmaya yardımcı olmak için grafitle işlenmiş doğal kauçuk, karışık malzeme spoyleri daha uzun ömür sağlar.Tüm hava performansı ve 6 ay garantilidir. 【DAHA iyilerine sahip olmayı HAK EDİYORSUNUZ】MİKKUPPA, ürün performansı ve müşteri hizmetleri takıntısını, en yüksek kalitede silecek ürünleri sunma taahhüdümüzü yerine getirme yeteneği ile birleştirerek güçlü bir üne kavuşmuştur.

Mülkleri için