.

WATERWICH Alüminyum EFI Yakıt Basınç Regülatörü Kiti Ayarlanabilir 100 Psı Basınç Göstergesi ıle AN6-6AN Yakıt Hattı Hortum Bağlantısı Konnektörler Kiti Evrensel (Siyah)

WATERWICH Alüminyum EFI Yakıt Basınç Regülatörü Kiti Ayarlanabilir 100 Psı Basınç Göstergesi ıle AN6-6AN Yakıt Hattı Hortum Bağlantısı

₺ 81.90

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

1.Maksimum yakıt pompası kapasitesine 0 ila 100 psi arasında ayarlanabilen 1-3/4" 45mm gösterge ve 1/8" NPT gösterge portu ve 6 AN giriş portu ve dönüş portu ile birlikte gelir. 2.Yağ göstergesi iğnesi, ihtiyaçlarınızı karşılamak için yakıt basıncını tam olarak okumanızı ve ayarlamanızı gösterir, Göstergedeki yağ, size en doğru okumaları vermek için iğneyi dengeler. 3.Yakıt basıncının sürekli olarak verildiği bir elektrikli yakıt pompası ile kullanılmak üzere tasarlanmıştır.Yakıt basıncını ihtiyaçlarınıza göre ayarlamak için ayarlanabilir Yakıt Basınç Regülatörü. 4.Çok para kazanmak için bilgisayar yağ besleme modunu değiştirmeden ılımlı yakıt enjeksiyon miktarı ekleyin, Yakıt basınç regülatörü yüksek performans,uzun ömür ve yüksek güvenilirlik sağlar. 5.Yüksek kaliteli paslanmaz çelik ve T7 Alüminyum Alaşımlı malzemelere ve Naylona dayanan, güvenli, hafif ve taşınabilir, Uygulama : Otomobiller veya deniz motorları için yakıt gibi evrensel,çoğu.Renk : Siyah.

Mülkleri için