.

3.25 Ons Şeffaf Plastik Kapaklı Tek Kullanımlık Porsiyon Bardakları 500 Paket EcoQuality, Jello Shot, Sufle Bardakları, Çeşniler, Örnekleme Bardakları, Tamamlayıcılar (3.25 oz)

3.25 Ons Şeffaf Plastik Kapaklı Tek Kullanımlık Porsiyon Bardakları 500 Paket EcoQuality, Jello Shot, Sufle Bardakları, Çeşniler, Örnekleme

₺ 95.85

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

500 Kristal Berraklığında Bardak ve 500 Dayanıklı Kapak. 3.25 Ons (oz) Kapasite.Jello Çekimleri, Örnek Bardaklar, Çeşni Bardakları, Sufle Bardakları, Tamamlayıcı Bardaklar için idealdir.Üstün Kalite ve Çevre Dostu, Yeniden kullanılabilir ve Dayanıklı.Bu porsiyon bardaklarını öğle yemeği kutuları, spor çantaları, partiler ve seyahat için kullanın.DIY Zanaatkarları bu bardakları boncukları, payetleri ve iğneleri saklamak için çok faydalı bulacaklar!.İnanılmaz boyut, sızıntı olmadan bir yerden diğerine taşıması kolay!. Eco Quality tarafından 3.25 Ons Sufle / Jello Shot Bardakları ★ Sufle/Jello Shot bardakları, sızıntıyı önlemek için yerine kilitlenen kapaklı bir sette gelir. ★ Bardaklar Polipropilen adı verilen bir plastikten yapılmıştır, bu tip plastik dayanıklı ve esnektir.Örnekler için harika! salad Salata, catering etkinlikleri, ofis partileri için mükemmeldir. ✔ Salata sosları için mükemmeldir ve en sevdiğiniz çeşnileri veya gitmek istediğiniz sosları tutar. ✔ Mükemmel 3.25 oz boyutu, her şeyi orantılı tutmanızı sağlar! ✔ Barlar / Partiler için harika ✔ Boncuk / malzeme depolamak isteyen DYI Hobileri için iyi çalışın Eco Quality, rakipsiz fiyatlarla yüksek kaliteli ürünler üretmesiyle bilinir!500'lü Sufle Bardak Kapaklarınızı almak için bugün sepete ekle butonuna tıklayın!.

Mülkleri için