.

2 in 1 Çok Fonksiyonlu Evrensel İnsert Araba, Araba Bardak Tutucu Genişletici Adaptörü, Araca Monte Araba Bardak Tutucu ve Organizatör, 360 Derece Dönen Araba Çift Bardak Dağı Ayarlanabilir Standı Genişletici (Bir 2 ADET)

2 in 1 Çok Fonksiyonlu Evrensel İnsert Araba, Araba Bardak Tutucu Genişletici Adaptörü, Araca Monte Araba Bardak Tutucu ve Organizatör,

₺ 82.80

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

Car 2'si 1 arada Araba Bardak Tutacağı : Kullanışlı 360° dönen braket tasarımı ekstra depolama alanı ekler.Açıldıktan sonra, çeşitli boyutlarda bardaklar, kaseler, anlık erişte kovaları, cep telefonları, anahtarlar, güneş gözlüğü vb.Yerleştirebilirsiniz. Adjustable Ayarlanabilir Boyut : Üst bardak tutucunun çapı daha fazla depolama ihtiyacını karşılamak için ayarlanabilir.Ayarlanabilir taban ve sabit anahtarın kenarına kaymaz bir silikon levha takılmıştır. Sturdy Sağlam Ve Kararlı : Özel kaymaz silikon levha ile kalın, sağlam ve dayanıklı ABS malzeme kullanmak, yolda sürüş sırasında titreşimi ve sürtünmeyi azaltabilir ve sürüş sırasında su kabının taşmasını önleyebilir. Practical Pratik Hediyeler : Çok amaçlı ayarlanabilir bardak tutucu, birçok farklı otomobil, golf arabası, kamyon ve karavan için uygundur.Bu, arabadaki küçük şeyleri düzenlemenize, bir şeyler ararken zamandan tasarruf etmenize yardımcı olur ve aileniz ve arkadaşlarınız için pratik bir hediyedir. ✔ SÜRÜŞ GÜVENLİĞİ : Bu 2'si 1 arada araba bardak tutucusu size sayısız saat kazandırabilir, böylece koltuk ve orta konsol arasında arama yapmak zorunda kalmadan bırakılan cep telefonunu kredi kartında bulabilirsiniz.Elastik bardak açma ve kapama, bardak tutucu çoğu bardak için uygundur, kalın, ince ve uzun.Aynı anda 2 bardak içecek tutabilirsiniz.çoğu 20 onsluk içecek şişesine yerleştirilebilir.Çift amaçlı ayarlanabilir braket tasarımı ile yenilikçi, telefonunuzu ve içeceklerinizi ulaşmanız için en rahat olduğu yerde aynı yerde tutar.En önemlisi, aracınızı bozma konusunda endişelenmenize gerek yoktur, Montaj konumu ile braketin tabanı arasında bir Boşluk varsa, sadece titreşimi azaltmakla kalmayıp aynı zamanda braketi stabilize edebilen yastık köpük pedleri kullanılmalıdır.Kendiniz, aileniz ve arkadaşlarınız için en iyi hediyeyi yapın!. 1. Orijinal aracın bardak tutucusuna monte edilmiştir. 2. Uygun bir bardak tutucu bulun, ardından bardak tutucunun tabanını uygun bir konuma ayarlayın ve ardından orijinal araba bardak tutucusuna yerleştirin ve son olarak sabit anahtarı tabana sabitlenene kadar çıkarmak için bardak tutucuyu döndürün.Ürün Ağırlığı : 270 G.ürün Boyutu : (U x G x Y)18.6 × 8.5 × 6.6 cm / 7.3 × 3.3 × 2.6 inç.Paket içeriği : 2 İn 1 Ayarlanabilir Araba Bardak Tutucu × 1. Malzeme : ABS M PC.

Mülkleri için