.

7 İnç Çalışma Bambu Şiş - 5mm Kalınlığında Doğal Yarı Nokta Bambu Çubukları BARBEKÜ Karamel Şeker Elma Çubukları Mısır Köpek, Mısır Koçanı, Kurabiye,Lolipop,Kabob, Izgara.(100 adet)

7 İnç Çalışma Bambu Şiş - 5mm Kalınlığında Doğal Yarı Nokta Bambu Çubukları BARBEKÜ Karamel Şeker Elma Çubukları Mısır Köpek, Mısır Koçanı,

₺ 23.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

EK GÜÇ İÇİN ≤ 5 MM KALINLIĞINDA!Bu size daha ağır yiyeceklerle çalışmak için daha fazla seçenek sunar. SMOOTH PÜRÜZSÜZ VE GÜVENLİ.Çubuğun gövdesi tamamen parlatılmıştır.Güvenli ve sorunsuz el hissi için yarı sivri uç ve yivli uç tasarımı. ♦ ÇEVRE DOSTU %100 bambudan üretilmiştir Yüksek Oranda Yenilenebilir kaynak Tamamen Doğaldır. ANY HERHANGİ bir fırsat, herhangi bir fırsat,parti, etkinlik, yiyecek ikramı veya herhangi bir ev kullanımı için harika. ♦ %100 MEMNUNİYET GARANTİSİ.Standart FBA(Destek İkinci Gün ve Hızlandırılmış).Moso bambu yaklaşık 1 ayda 10 metreden fazla büyüyebilir, ancak bambu şişleri üretmek için hammadde olarak sadece 3 yıldan fazla bambu kullanıyoruz, çünkü bitki lifi daha sert ve daha kaliteli.

Mülkleri için