.

Izgara Seçimi Kabob Şişleri, Izgara için 14, 15 Shish Kabob Şişleri Seti. En yüksek Kalite Paslanmaz Çelik olan Tip 440 Paslanmaz Çelikten imal edilmiştir. Güçlü metal şişler.

Izgara Seçimi Kabob Şişleri, Izgara için 14, 15 Shish Kabob Şişleri Seti. En yüksek Kalite Paslanmaz Çelik olan Tip 440 Paslanmaz Çelikten

₺ 40.35

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

STAİNLESS PASLANMAZ ÇELİK şişlerin tutulması kolaydır - Şişlerin halka ucu sapı, geleneksel şekilli barbekü şişlerinden daha kolay manipüle edilmesini sağlar, daha da önemlisi, parmak ucu kullanımı, sıcak şişlerin tutulmasını ve döndürülmesini daha güzel ve daha güvenli hale getirir.Şişleri ızgara ızgarasının üzerine kaldırın, böylece yiyecek kaymaz veya dönmez. STEEL HER TÜRLÜ GIDAYI paketleyecek kadar UZUN ÇELİK şişler-15” metal şişlerimiz, ucunu ızgara kapağının dışında bırakabileceğiniz ve ızgarayı açmadan çevirebileceğiniz kadar uzun, ısıyı serbest bırakacak kadar uzun ve tüm yiyecekleri kebap şişlerinden kolayca çıkarabildiğiniz kadar eti paketleyecek kadar kısa. ♦ IZGARALAR VE ateş çukurları gibi ÇOK amaçlı kullanım-Izgaralar Seçimi Metal Şişler, Karides Şişleri, barbekü şişleri, şiş kebap şişleri, ızgara şişleri, şiş kebap şişleri, tavuk şişleri, ateş çukuru şişleri, pişirme şişleri veya diğer birçok yiyecek şişleri için mükemmeldir. ♦ TİP 440 ÜST ÇENTİK PASLANMAZ ÇELİK-Diğer birçok metal şişin aksine .Şişlerimiz dayanıklı yüksek kaliteli Tip 440 Paslanmaz çelikten, daha sertleştirilebilir yüksek karbonlu krom çelikten imal edilmiştir.Aşınma direnci ile birlikte iyi korozyon direnci sunar. GUARANTEED MEMNUNİYET GARANTİSİ-Profesyonellerden oluşan ekibimiz, satın alma işleminizden memnun kalmanızı sağlamak için sürekli çalışmaktadır.Ürünümüzün kalitesinden eminiz veya iade edildikten sonra 30 gün içinde size para iadesi garantisi veriyoruz.İnce çatal bıçak takımı hassasiyetle dövülmüş.Doyurucu porsiyonlar için paslanmaz çelik 14” inç boyutundadır.Tip 440 Paslanmaz çelik kulplar maksimum dayanıklılık ve ısı direnci sağlar.Farklı etler, deniz ürünleri, sebzeler ve meyveler için mükemmeldir.Bulaşık makinesinde yıkanabilir.

Mülkleri için