.

Mermer Banyo Aksesuarları Seti, 4 Parçalı Diş Fırçası Tutucu Seti Sabunluklu Banyo Aksesuarları Seti, Diş Fırçası Tutucu, Bardak, Sabunluk (Dört Parçalı, Mat Beyaz)

Mermer Banyo Aksesuarları Seti, 4 Parçalı Diş Fırçası Tutucu Seti Sabunluklu Banyo Aksesuarları Seti, Diş Fırçası Tutucu, Bardak, Sabunluk

₺ 163.50

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

Seramik. 1.DAYANIKLI yapı; pürüzsüz, su geçirmez ve ortak banyo ürünlerinden herhangi biriyle reaksiyona girmeyen seramik malzemeden yapılmıştır.Bu mükemmel zamansız aksesuarları uzun süre kullandığınızdan emin olabilirsiniz, bu yüzden güvenle satın alın. 2.4 Adet Banyo Aksesuarları Seti : 1 * sabunluk, 1 * diş fırçası tutucu, 1 * bardak ve 1 * sabunluk ile; Banyo malzemelerinizin çoğunu kolayca düzenlemenizi ve banyonuzu temiz, düzenli ve düzenli tutmanızı sağlar. 3.İyi Tasarlanmış Banyo Seti : Şık Mermer görünüm, tüm öğeler birbirini tamamlar.Banyonuzu mükemmel bir şekilde eşleştirin. 4.TEMİZLEMESİ KOLAY; tüm parçalar parlak beyaz renkte ustaca bittiğinden, bunları temizlemek bir esinti. 5.Set aile, arkadaşlar ve iş arkadaşları için harika bir hediye yapar; evlerinde veya dairelerinde banyoyu yükseltmek isteyen tadilat yapanlar için mükemmeldir.Boyutu : Dört Parça / Stil : Mat Beyaz.

Mülkleri için