.

Sallanan Ördek Araba Asılı Süsleme,Sevimli Araba Dekor Dikiz Aynası Aksesuarları Araba Ayna Asılı Aksesuarları Araba Kolye Araba Aksesuarları Kadınlar İçin Araba Charm Araba Ayna Iç Aksesuarları (Gitar)

Sallanan Ördek Araba Asılı Süsleme,Sevimli Araba Dekor Dikiz Aynası Aksesuarları Araba Ayna Asılı Aksesuarları Araba Kolye Araba Aksesuarları

₺ 35.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

????Araba Süsleri : Bu salıncak ördeği arabanızda sallanıyor ve sevimli tasarım aracınızı sürücünün görsel yorgunluğunu ortadan kaldırabilecek ve güvenliği artırabilecek hale getiriyor. ????Malzeme : yüksek kaliteli alçı sıva。Çocuklar ve yetişkinler için toksik değildir.Kullanmak daha güvenli ve daha eğlenceli. ????Sevimli Boyutu : Ördek yaklaşık 2.5 * 2.16 inç, halat yaklaşık 13 inç/ 33 cm. ????Mükemmel Hediye : Beyaz bir hediye kutusu sunuyoruz,böylece herkese doğrudan bu mükemmel hediye ile verebilirsiniz package.It herkese verilebilecek en iyi dileklerinizi ifade etmek için mükemmel bir hediye olacaktır. ????【%100 Memnuniyet Garantisi】 Ürününüz beklentilerinizi karşılamıyorsa, iade veya değiştirme talebinde bulunmanız yeterlidir.Kalite sorunlarınız olduğunda lütfen en kısa sürede benimle iletişime geçin.

Mülkleri için