.

Alüminyum Crossbow Cıvata Oklar 6.5 inç Çelik Broadhead İpuçları Avcılık Oklar için 50-80lbs Mini Crossbow Okçuluk Tabanca-Balıkçılık Avcılık Hedef Uygulama (3-6 paketi)

Alüminyum Crossbow Cıvata Oklar 6.5 inç Çelik Broadhead İpuçları Avcılık Oklar için 50-80lbs Mini Crossbow Okçuluk Tabanca-Balıkçılık

₺ 41.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

【Yüksek Kaliteli Malzeme】 Alüminyum şaft ve jilet gibi keskin geniş uçlu uçlardan, dayanıklı ve sağlam, iyi hızda düşük el şokundan oluşur. 【Fits Crossbow】 Crossbow 100 tahıl Broadhead İpuçları 50 LB tatar yayı üzerinde çalışır. 【Oynayabilirsiniz】 6 yaş ve üstü okçular için uygundur. 【Outdoor Fun】 Perfect için küçük oyun avcılık, hedef uygulama ve açık çekim eğitim. 【Package & Warranty】 The 6.5 inç alüminyum oklar 3 paketi ile birlikte geliyor ve bir 2 yıl garanti, para iade veya değiştirme mevcuttur.Uzunluk : 6.3 İnç Miktar : 3/6 Adet/paket Renk : Sarı Kanatlı Altın Şaft/ Siyah Kanatlı Altın Şaft/Siyah Kanatlı Kırmızı Şaft Kullanım : Avcılık Tip : Mini Tatar Yayı Cıvataları/Oklar Mil Malzemesi : Alüminyum Kanatlı Malzeme : Plastik Broadhead Malzemesi : Çelik.

Mülkleri için