.

YONGLİU Paketi 2 Yumuşak Kadife Lomber Atmak Yastık Kapakları Dekoratif Altın Folyo Geometrik Desen Sevimli Yastık Kılıfı için Modern Evler Kanepe Kanepe Yatak Odası Oturma Odası Araba (Siyah ve Altın, 12“X 20)

YONGLİU Paketi 2 Yumuşak Kadife Lomber Atmak Yastık Kapakları Dekoratif Altın Folyo Geometrik Desen Sevimli Yastık Kılıfı için Modern

₺ 41.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

İYİ DEKORASYON : Kabarık kadifenin parlak geometrik folyo ile buluşması fikri, sade ve temiz alanınıza sıcaklık ve kişilik kazandıran yeni bir stile yol açar.Bu yastık kılıfları her mobilya stiline kolayca sığar.Evinizi rahat olduğu kadar misafirperver hale getiriyorlar.Yatak odası, kanepe, kanepe, ofis, veranda, araba vb.Için uygundur.STANDART BOYUT : 12x20 inç/ 30x50 cm (Lütfen 1-2 cm ölçüm sapmasına izin verin).Paket içerir 2 adet atmak yastık kapak, insert dahil değildir.MALZEME : Süper yumuşak, kabarık ve rahat dokunuşlu üstün ve ağır kadifeden yapılmıştır.zıt ve benzersiz geometrik altın folyo çizgileri yastığı mükemmel şekilde aydınlatır.Kanepenizin, sandalyenizin vb. İhtişamını artıracaklar.FERMUAR KAPATMA : Kenarda dikilmiş görünmez fermuar, Fermuarsız açıklık yaklaşık 18 inçtir, böylece yastık eklerinin kolayca çıkarılmasını ve takılmasını sağlar, sorunsuz çalışır.YONGLİU dekoratif ev tekstili yaratmaya adamıştır, ek harika ev tekstili koleksiyonları bulmak için YONGLİU mağazasını ziyaret edebilirsiniz, yeni modalar getirmeye devam ediyoruz, her seferinde mağazamızda sürpriz bulabilirsiniz.Kabarık kadife parlak geometrik folyo ile buluşuyor fikri, sade ve temiz alanınıza sıcaklık ve kişilik kazandıran yeni bir stile yol açıyor.Her mobilya stiline kolayca sığarlar.Zıt altın folyo çizgileri, katı kadifeyi olağanüstü ve lüks kılar. • Her detay mükemmel bir şekilde sunulmuştur. * Fantastik işçilik yastıkları zarif hale getirir. * desenler her iki tarafta da mevcuttur. * 2 adet 12” x 20 " ekler olmadan atmak yastık kapakları.

Mülkleri için