.

AUTOGEN Jumper Kabloları Pro 1 Ölçer x 25 Ayaklar 900Amp Ağır Booster Kabloları ile Taşıma Çantası Emniyet Eldiven (1AWG x 25Ft)

AUTOGEN Jumper Kabloları Pro 1 Ölçer x 25 Ayaklar 900Amp Ağır Booster Kabloları ile Taşıma Çantası Emniyet Eldiven (1AWG x 25Ft)

₺ 146.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

[1 GAUGE JUMPER KABLOLARI] - Ölü veya zayıf bir bataryayı atlamak için 1 Gauge 25 Ft güçlendirici batarya jumper kabloları. 25 Ft, Bir Aracın Arkasından Aküyü Artırmanıza izin verir.Minibüsler, büyük boy SUV'lar, tam boy arabalar, orta boy arabalar, kamyonlar ve küçük/kompakt arabalar için idealdir. [GÜÇLÜ KELEPÇELER] - Mükemmel ve güçlü çeneler için güçlü tırtıklı dişlere ve yaylara sahip kelepçeler, daha iyi iletkenlik ve gerginlik ile iyi kavrama kuvveti ve bağlantıyı kolaylaştırır.Çeşitli araç aküsü uçları için uygundur. [PREMİUM ESNEK KABLO] - Özel düşme direnci ve yalıtılmış koruma sağlayan ekstra kalın PVC kapaklı bakır kaplı alüminyum kablolar.Kablo çok soğuk havalarda bile esnek kalır (-40℃).Acil durumlar için araçlarında taşımak veya başka birine yardım etmek için kaliteli bir set arayan herkes için mükemmeldir. [SEYAHAT çantası İÇERİR] - Yükseltici Kablo, kolay taşıma ve kompakt depolama için bir seyahat çantası ile birlikte gelir. [UYUMLU ARAÇLAR] - OTOJEN güçlendirici kablolar, tam boyutlu otomobiller ve kargo kamyonetleri, orta ölçekli kamyonet ve yük için mükemmeldir.

Mülkleri için