.

Biofreeze Ağrı kesici Roll-On, 3 oz. Roll-On, Hızlı Etkili, Uzun Ömürlü ve Güçlü Topikal Ağrı Kesici (Ambalaj Değişebilir)

Biofreeze Ağrı kesici Roll-On, 3 oz. Roll-On, Hızlı Etkili, Uzun Ömürlü ve Güçlü Topikal Ağrı Kesici (Ambalaj Değişebilir)

₺ 194.70

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

%60 Pamuk, %40 Polyester.ABD'de yapılan veya ithal. # 1 Klinik Olarak Önerilen : Eczacılar, fizyoterapistler, kiropraktörler, masaj terapistleri, podiatristler ve atletik eğitmenler tarafından güvenilen.Eşsiz soğutma mentol formülü, ağrılı kaslar, sırt ağrıları, ağrılı eklemler ve artrit için hızlı etkili, uzun ömürlü ve derin nüfuz eden ağrı kesici sağladığı kanıtlanmış bilim ve araştırmalarla desteklenmektedir.Dünyanın en iyi sporcularından ve atletik eğitmenlerinden bazıları tarafından güvenilen. 3 oz.roll-on, masaj silindiri topu ile eller serbest uygulama sunar ve TSA onaylıdır, bu da seyahat için uygun hale getirir.Biofreeze roll-on kolayca uygulanır ve hızlı ağrı kesici için hızlı bir şekilde nüfuz eder; Ürün hayvanlar üzerinde test edilmez, USP sınıfı bileşenlerle üretilir ve NSAID'ler, parabenler ve propilen glikol içermez.Ağrılarınızı ve ağrılarınızı serinlettiğinizde neler yapabileceğinizin sınırı yoktur.25 yılı aşkın bir süredir, Biofreeze, ağrılı kaslar, sırt ağrıları, ağrılı eklemler ve artrit için soğuk terapi ağrı kesici sağlayan klinik profesyonellerin ve sporcuların gizli silahı olmuştur.#1 klinik olarak önerilen topikal ağrı kesici markasıyla ağrının üstesinden gelin ve en hızlı şekilde elinizden gelenin en iyisini yapın.

Mülkleri için