.

Sert Balmumu Boncuk, Epilasyon için Balmumu Boncuk, Vücut Yüz Bacaklar Göğüs Koltukaltı için Saç Ağda, Fasulye için 300g Tüy Dökücü Balmumu İnci balmumu ısıtıcı Kiti, Kadınlar ve Erkekler için Balmumu Fasulye(Gül)

Sert Balmumu Boncuk, Epilasyon için Balmumu Boncuk, Vücut Yüz Bacaklar Göğüs Koltukaltı için Saç Ağda, Fasulye için 300g Tüy Dökücü Balmumu

₺ 49.17

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

【Mükemmel pürüzsüz bir cilt üretin】 : Balmumu fasulyesi her saçı sıkıca kavrayabilir ve yavaşça saçtan çıkarabilir. roots.No pahalı epilasyon ekipmanlarına zaman ve para harcamanız gerekiyor.Balmumunun soğumasını ve sertleşmesini bekleyin ve ciltteki balmumunu elle yırtın ve saçın %90'ından fazlası bir seferde çıkarılabilir.Bu size güzel ve pürüzsüz bir cilt verir. 【Hızlı epilasyon】 : Balmumu fasulyesi aşırı tüyleri köklerden çıkarabilir ve saç büyümesini engelleyebilir.Saç uzunluğu, sertlik vb. Gibi insan saçı yapısına göre özel üretim., epilasyon veya saç büyümesini geciktirmek için daha elverişlidir. 【Güvenli malzemeler】 : Balmumu fasulyesi, cildi tahriş etmediğinden emin olmak için doğal yumuşak malzemeler kullanarak sertifikalı doğal malzemelerden yapılmıştır. 【Yaygın olarak kullanılan】 : Tüy dökücü balmumu fasulyesi yüz, koltuk altı, kollar, bacaklar, sırt, bikini bölgesi ve diğer vücut kısımlarını tüy dökmek için kullanılabilir.Balmumu boncuklarını balmumu ısıtıcısında çalışma sıcaklığına kadar eritin ve ardından balmumu bir spatula ile karıştırın. 【Kullanımı kolay】 : Epilasyon kağıdı kullanmaya gerek yok, balmumu çekirdeklerini ısıtın ve balmumu kullanımı kolay bir spatula ile doğrudan cilde uygulayın.Kendinden contalı ambalaj yeniden kullanılabilir, saklanması ve kullanımı kolaydır.Renk : Gül.

Mülkleri için

Öğe Türü:
Tüy dökücü Balmumu Fasulye
Malzeme:
Balmumu
İsteğe bağlı Tip:
Çikolatalı, Aloe, Çilek, Krem, Siyah, Lavanta, gül, Papatya, Bal, Çay Ağacı
Net İçerik:
300g
Paket Ağırlığı:
Yaklaşık. 324g
Paket Listesi:
1 * Çanta Tüy Dökücü Balmumu Fasulye :
Talimatlar:
1. Önce uygun miktarda tüy dökücü balmumu alın ve bir balmumu ısıtıcısına eritin. :
2. Cildi temizleyin ve kuru tutun. :
3. Bir dakika bekleyin ve uygun sıcaklığı test etmek için bileğinize biraz balmumu uygulayın. :
4. Saç büyümesi yönünde bir spatula ile uygun miktarda tüy dökücü balmumu uygulayın. :
5. 1-2 dakika bekleyin, epilasyon balmumunu saç büyüme yönüne karşı yırtın. :
6. Sıcak bir havluyla cilt losyonu veya sıcak kompres uygulayın. :