.

winemana 48 İnç Noel Ağacı Etek, çift Katmanlar Kırmızı Siyah Buffalo Ekose Mat ile Ren Geyiği, Merry Christmas Süsler Ev Tatil Parti Süslemeleri için (48 İnç Kırmızı)

winemana 48 İnç Noel Ağacı Etek, çift Katmanlar Kırmızı Siyah Buffalo Ekose Mat ile Ren Geyiği, Merry Christmas Süsler Ev Tatil Parti

₺ 74.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

????Zarif Noel Ağacı Etek : 48 inç Noel ağacı eteğimiz ağaçlarınız için mükemmel bir ortaktır.Noel ağacı ve ren geyiği siluetleri ile kırmızı ve siyah bufalo ekose tarzı, matı daha çekici hale getirir, ayrıca tatiliniz için "Mutlu Noeller" yazar. ????Mükemmel Kalite : Bu Noel ağacı etek çapı 48 inç ölçer.Yüksek kaliteli polyester pamuklu malzemelerden yapılmış, çift katmanlı tasarıma sahip eteğimiz yüksek kalitededir ve yıllarca kullanılabilecek kadar yumuşak, dayanıklıdır. ( Not : El Yıkama soğuk su ve hava kuru tercih. ). ????Kullanımı Kolay ve Depolama : Noel ağacı eteğinin sınırında kanca ve halka bağlantı elemanları vardır, bu da Noel ağacı için kullanımı daha kolay hale getirir.Yumuşak paspas, zeminin lekelenmesini önlemede iyi çalışır.Kullanılmadığı zaman depolama için katlanması da kolaydır. ????Noel Ev Dekorasyonu : İç mekan Noel ağacınızı süslemek için ağaç eteğimizi özgürce kullanabilir ve Noel'de güzel bir tatil köşesi oluşturmak için üzerine hediye kutuları ve masa süsleri gibi diğer Noel süslerini koyabilirsiniz.Noel kırmızısı rengi diğer Noel süslerinizle eşleşecektir. ????Çoklu Kullanım : Muhteşem ağaç eteğimiz Noel kış dekorunuza harika bir ektir.Kapalı, ev, mutfak, oturma odası, yatak odası, otel, süpermarket vb.Için uygundur.Mutlu Noeller ve winemana ile mutlu bir yeni yıl geçirin.

Mülkleri için