.

İki Ayarlanabilir Kafalı SASELUX Led Acil Durum Işığı Entegre Ticari Acil Durum Aydınlatması Akü Yedekleme çıkış Işığı, Yüklenici Seçimi, AC 120/277V (6 Paket)

İki Ayarlanabilir Kafalı SASELUX Led Acil Durum Işığı Entegre Ticari Acil Durum Aydınlatması Akü Yedekleme çıkış Işığı, Yüklenici Seçimi,

₺ 356.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

Certified【UL Sertifikalı】 SASELUX led acil çıkış lambaları üniteleri, Acil Durum Aydınlatması, Güç ve Ünite Ekipmanı için Standart olan UL924 ve CAN/CSA-C22.2 No. 141, Yangın geciktirici, enjeksiyonla kalıplanmış termoplastik gövde gereksinimlerine göre değerlendirildi. 【Kolay Kurulum】 Ayarlanabilir iki Kafa lambası, led çıkış lambalarının ihtiyaç duyulan herhangi bir yöne yönlendirilmesini sağlar.Montaj : Duvara montaj, Üst montaj SASELUX led acil çıkış lambalarından temin edilebilir.Kapalı Nemli yer için uygundur, ancak ıslak değildir. ◆ 【Uzun Ömürlü】Çıkış işaretini desteklemek için parlak floresan kırmızı Led 50,000 saat ömrü ve 100 feet'e kadar görülebilir. Strong【Güçlü Güç Kaynağı】 Nikel kadmiyum yedek pil, elektrik kesintisi sırasında 90 dakikadan fazla süre sağlar.Led acil çıkış işareti ışığında kullanılan değiştirilebilir pil, AC 120/277 V'Yİ 300'den fazla kez şarj edebilir. ♦ 【Garantili Kalite gereksinimleri.

Mülkleri için